ملک یاب
ملک یاب

ملک یاب ایران

شرکت ایده پردازان جهان پرتو برای رفاه حال همشهریان عزیز کشورمان، وب سایت و اپلیکیشن تخصصی درج آگهی های املاک است که در آن هم مردم عزیز و هم مشاورین املاک، آگهی های خرید و فروش، رهن و اجاره انواع املاک مانند آپارتمان مسکونی، اداری، تجاری، ویلا و غیره را منتشر کرده و توسط هزاران نفر در سراسر کشور دیده می شوند. ملک یاب ایران به سرعت در حال تبدیل شدن به یک مرجع اینترنتی برای عموم در ایران است، سایتی که هر فردی، چه یک دانشجو که قصد اجاره یک اتاق را دارد و چه یک سرمایه گذار در حوزه املاک، به آسانی از آن استفاده کند و بهره مند شود.

نیازمندی‌های ریز و درشت شما در ملک یاب ایران

در ملک یاب ایران به آسانی می‌توانید نیازمندی‌هایتان را بر اساس محله دسته‌بندی کنید و نزدیک‌ترین‌ها را بیابید.

 

برای قرار دادنِ آگهی‌های خود در ملک یاب ایران

«ثبت ملک» را انتخاب کنید و آنگاه دسته آگهی خود را که می تواند خرید، فروش و غیره باشد را انتخاب، اطلاعات خواسته شده را وارد کرده و آگهی‌تان را بفرستید.

فراموش نکنید پیش از هر چیز یک آدرس ایمیل و یک شماره تلفن برای ارسال آگهی ضروری است.

شما می‌توانید برای آگهی خود، عکسی نیز انتخاب کنید.

به این ترتیب میلیون‌ها کاربر که به دنبال خانه یا زمین می گردند به آسانی آگهی‌ شما را خواهند دید و بر اساس محل آگهی شما را راحت‌تر خواهند یافت.

 

خرید و فروش بی‌واسطه

در ملک یاب ایران کاربران مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد، پس دقت فرمایید که در خرید و فروشِ شما ملک یاب هیچ دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند.