ملک یاب
ملک یاب

مقدمه

در بیانیه پیمان رازداری «https://melkyabiran.ir» به شما اعلام می‌کنیم که چه اطلاعاتی را از شما گردآوری کرده، چگونه از اطلاعاتی که هنگام مراجعه به این وب سایت در اختیارمان قرار می‌دهید، استفاده و از آ‌ن‌ها حفاظت می‌کنیم. ما حفظ حریم شخصی شما را تضمین می‌کنیم. اگر در هنگام استفاده از این وب سایت، از شما اطلاعاتی بخواهیم که هویت شما را آشکار کند، می‌توانید مطمئن باشید که از آن تنها بر اساس اصول مطرح شده در این بیانیه استفاده می‌شود. در هر حال تعهدات و مسئولیت‌های ما محدود به توانایی‌ها و امکانات ما بوده و ما در قبال اقدامات مجرمانه و یا حوادث و رویدادهای غیرمترقبه یا اتفاقاتی که منتسب یا ناشی از اقدامات ما نباشد، مسئولیت و یا تعهدی نخواهیم داشت. ممکن است ما تغییراتی در این بیانیه بدهیم. شما می‌توانید با مراجعه به این صفحه از تغییرات ایجاد شده در بیانیه پیمان رازداری ما مطلع شوید.

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری می کنیم و چرا

اطلاعاتی که ما گردآوردی می‌کنیم جهت بهبود وبسایت و ارائه خدمات بهتر به تمام کاربران مورد استفاده قرار می‌گیرد. ما اطلاعات را از دو روش زیر گردآوری می‌کنیم:

اطلاعاتی که شما به ما می‌دهید. ما هر اطلاعاتی که شما در قسمت‌های مختلف سرویس وارد می‌کنید را ذخیره می‌کنیم. این اطلاعات شامل موارد زیر است:
شماره تماسی که در هنگام ثبت نام در سرویس در اختیار ما قرار داده می شود. همچنین اگر در صفحه پروفایل حساب کاربری خود، اطلاعات تکمیلی از قبیل نام و نام خانوادگی و ایمیل و شهر محل سکونت را وارد کنید. بعضی از این اطلاعات مانند عنوان آگهی و توضیحات آگهی) برای همه قابل مشاهده خواهد بود.
اطلاعاتی که در هنگام اضافه کردن یا ویرایش کردن یک آگهی در اختیار ما می‌گذارید.
انجام جستجو در سایت، مشاهده صفحه پروفایل یک آگهی، ارسال عکس، ثبت نظر، اضافه کردن یک آگهی به لیست علاقه‌مندی‌ها، ارسال گزارش و سایر فعالیت‌هایی که در سرویس وبسایت انجام می‌دهید.
اطلاعاتی که هنگام استفاده شما از سرویس ما جمع آوری می‌شود. هنگام استفاده شما از وبسایت، ما اطلاعاتی را به صورت خودکار گردآوری و ذخیره می‌کنیم. این اطلاعات شامل موارد زیر خواهد بود:
صفحات بازدید شده توسط شما
آدرس آی پی (IP) شما
مشخصات مرورگر (browser) شما

اطلاعاتی که شما در ملک یاب به اشتراک گذاشته‏ اید

هرگونه اطلاعات نظیر شماره تماس، فکس، آدرس شبکه های اجتماعی، وبسایت و آدرس ملک شما در صورتی قابل مشاهده برای دیگران است که خودتان به اشتراک گذاشته باشید. و قابل ذکر است که اطلاعات جمع آوری شده کاربران در هاست ما ذخیره می شود و همچنین ملک یاب متعهد می شود اطلاعات کاربران را به هیچ ارگان و یا اشخاصی نمی دهد و نمی فروشد. همچنین ملک یاب متعهد می شود اطلاعات شخصی کاربر (ایمیل و شماره تلفن) نزد ما محفوظ است و به هیچ عنوان از آن ها سوء استفاده نخواهد شد و یا در اختیار اشخاص یا سازمان خصوصی یا دولتی قرار نخواهد گرفت.

بازاریابی

ما اطلاعات شخصی را بدون کسب توافق صریح شما، به شخص ثالثی جهت به کارگیری در اهداف بازاریابی آنها نمی‏ فروشیم یا اجاره نمی‏ دهیم.

اطلاعات ارائه شده از آگهی ها

اطلاعات ارائه شده از آگهی از قبیل نام، تلفن و سایر اطلاعات عمومی که از آگهی ها در این سایت ارائه می شود صرفاً جنبه اطلاع رسانی داشته و در راستای ایجاد بستری برای دسترسی راحتتر شهروندان ارائه شده است و با در اختیار قرار دادن ابزارهای بسیار تخصصی به خریداران خانه و آپارتمان کمک می کند تا با داشتن اطلاعات کافی از قیمت و تنوع املاک موجود، انتخاب آسانتر و دقیق تری داشته باشند.

بدیهی است که اطمینان حاصل نمودن از مجوز ها و صلاحیت هرکدام از آگهی ها مندرج در سایت به عهده کاربران محترم می باشد و وبسایت هیچ گونه مسئولیتی در قبال کیفیت خدمات و یا کمبود ها و کمی و کاستی های اطلاعات آگهی های مندرج در سایت چه از نظر دارا بودن مجوزهای قانونی و چه از نظر عرفی نخواهد داشت.

اقدامات امنیتی

اطلاعات شما در سرورهای ما که در مناطق گوناگون جغرافیایی قرار دارد، ذخیره شده است. اطلاعات شما برای ما به عنوان دارایی و سرمایه تلقی می‏ شود که باید از آن محافظت کرد و لذا از روش‏ها و ابزار متعددی (رمز گذاری، پسووردها، امنیت فیزیکی و غیره) برای حفظ اطلاعات شخصی و جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و افشاء آنها استفاده می‏ شود. بسیاری از خدمات ملک یاب با SSL رمزگذاری شده اند و از پروتکل های https استفاده می کند و با خیال راحت تراکنش خود را انجام دهید. هزینه ی ثبت آگهی در سایت ملک یاب ایران 1000 تومان می باشد و نربان کردن آگهی 5000 تومان، ویژه کردن آگهی 10000 تومان می باشد.